DLR – Dolnośląska Liga Rajdowa

Oficjalna strona internetowa Dolnośląskiej Ligi Rajdowej DLR

Sty

04

Zakończenie Dolnośląskiej Ligi Rajdowej


Po 5 sezonach Dolnośląskiej Ligi Rajdowej nadszedł czas na przerwę. W 2020 roku nie odbędą się KJSy pod szyldem DLR. W poprzednim roku niestety niska frekwencja na poszczególnych rundach przyczyniła się do tej decyzji. Na obecną chwilę nie widzimy wystarczającego zainteresowania Zawodników taką formą. Jeśli w przyszłości wzrośnie zapotrzebowanie na taki cykl, powrócimy do jego organizacji. Będziemy bacznie śledzić pozostałe KJSy i obserwować frekwencję na nich. Pamiętajcie, że w 2020 roku odbędzie się już dobrze znany cykl “Mistrza Kierownicy” organizowany przez Walim Rajdowy (5 rund). Automobilkub Złotoryjski zaprasza na 4 rundy SzuterCup, także Amatorski Klub Rajdowy zaczyna zajmować się organizacją imprez i w przyszłym roku na pewno także u nich będzie można pojeździć.

Dziękujemy Zawodnikom, którzy przez wszystkie sezony pojawili się na trasach DLR, ale również Organizatorom – wszyscy przygotowali świetne imprezy na bardzo dużym poziomie.

Rozdanie pucharów za sezon 2019 odbędzie się po 1 tegorocznej eliminacji wałbrzyskiego Mistrza Kierownicy (16 luty 2020, Wałbrzych). Oficjalna klasyfikacja w każdej klasie zostanie ogłoszona w kolejnym poście.

Dodaj komentarz